Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

Street Figther 2


Spustit hru!

Spuštěno: 4039 ×

Hodnocení: 87%

Popis hry

Street Figther 2 Zde pro vás máme další nezapomenutelný titul Street Fighter 2 od splečnosti Capcom. Street Fighter je vůbec jedna z prvních bojovek, jak je známe dnes. Ve této hře si vyberete jednoho z 12 bojovníků a pokusíte se porazit všechny ostatní. Pro pamětníky je tato hra jasná volba!


Ovládání

Šipky - pohyb, klávesy S,D,F - pěsti, klávesy X,C,V - kopy

Kategorie

akční klasické hry

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Beat The Banker
Beat The Banker

Americká verze pořadu Ber nebo neber. Zkuste si jaké to je být soutěžícím.


stolní
spuštěno: 4100

přidáno: 05.03.2011
hodnocení: 60%

Karate Blazers
Karate Blazers

Legendární bojová automatovka z osmdesátých let.


akční
spuštěno: 4047

přidáno: 14.02.2011
hodnocení: 100%

ROOM
ROOM

Pomožte křečkovi dostat se z jednotlivých místností.


oddechové
spuštěno: 4064

přidáno: 12.01.2011
hodnocení: 75%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.