Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

Super Mario Flash


Spustit hru!

Spuštěno: 3237 ×

Hodnocení: 85%

Popis hry

Super Mario Flash Dnes jsme vám na web servírovali samé legendy. Další z nich je Super Mario Flash. Opět si myslím, že není třeba tuto kultovní skákačku dál popisovat. Zkrátka užijte si ji a zavzpomínejte.


Ovládání

Šipky - pohyb, A - skok, S - dlouhý skok, Mezerník - pauza

Kategorie

skákačky

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

3D Motorbike Racing
3D Motorbike Racing

Máte rádi rychlé stroje na dvou kolech? Potom je tato hrá právě pro vás!


závodní
spuštěno: 3360

přidáno: 04.04.2011
hodnocení: 94%

Elastic Soccer
Elastic Soccer

Zahrajte si známý stolní fotbálek na pérkách.


stolní
spuštěno: 3423

přidáno: 04.03.2011
hodnocení: 67%

Gate Defense
Gate Defense

V této hře budete mít za úkol ubránit vstup do vašeho tábora.


brutální
spuštěno: 3339

přidáno: 16.03.2011
hodnocení: 0%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.