Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

Steam Droid


Spustit hru!

Spuštěno: 3248 ×

Hodnocení: 0%

Popis hry

Steam Droid V této povedené střílečce Stream Droid se dostanete do role červeného hrdiny. Vaším úkolem je pobít všechny své nepřátele, kteří se snaží vás zabít. Budete muset uhýbat nepřátelským střelám a ničit své protivníky pomocí své zbraně. Pokud zabijete svého nepřátele, dostanete za to finanční odměnu. Čím vyšší budete mít kolo, tím více bude vaše zbraň nabízet funkcí. Můžete vylepšit i své brnění. Jakmile zastřelíte svého protivníka, zbude na herním poli mince, která navýší vaše finanční konto. Osvoboďte své kolegy a získejte za to peníze.


Ovládání

Pohyb: šipky nebo W, S, A, D; Střelba: myš

Kategorie

střílečky

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

N-Blox
N-Blox

Zábavná a poměrně oblíbená verze klasického Tetrisu.


plošinovky
spuštěno: 3392

přidáno: 17.02.2011
hodnocení: 0%

Tarzan v pralese
Tarzan v pralese

V této oddechové skákačce se ocitnete v hlubinách džungle.


skákačky
spuštěno: 3517

přidáno: 22.03.2011
hodnocení: 37%

Sub Commander
Sub Commander

Jak daleko se dostanete s ponorkou? Podvodní svět je plný nástrah.


plošinovky
spuštěno: 3328

přidáno: 21.02.2011
hodnocení: 0%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.