Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

Arround the World


Spustit hru!

Spuštěno: 4041 ×

Hodnocení: 60%

Popis hry

Arround the World Vaším úkolem bude uspořádavat kameny tak, aby se části předmětu umístěné v herním poli dostaly pryč. Tři kameny pak musí vytvořit vodorovnou nebo svislou řadu - taková řada pak zmizí a části předmětu umístěné nad těmito kameny se posunou dolů. Do dalšího kola pak postupíte poté, co se celý předmět odkryje a z obrazovky zmizí všechny kameny.


Ovládání

Myš

Kategorie

logické

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Super Mario Bros 2
Super Mario Bros 2

Další pokračování oblíbené a snad nejznamější skákačky na světě.


skákačky
spuštěno: 4047

přidáno: 19.01.2011
hodnocení: 77%

Flight
Flight

Staňte se pilotem papírové vlaštovky a obleťte s ní celý svět.


oddechové
spuštěno: 4055

přidáno: 16.03.2011
hodnocení: 0%

VideoPoker
VideoPoker

Popis do seznamu


akční
spuštěno: 4211

přidáno: 10.7.2016
hodnocení: 0%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.