Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

Arround the World


Spustit hru!

Spuštěno: 3247 ×

Hodnocení: 60%

Popis hry

Arround the World Vaším úkolem bude uspořádavat kameny tak, aby se části předmětu umístěné v herním poli dostaly pryč. Tři kameny pak musí vytvořit vodorovnou nebo svislou řadu - taková řada pak zmizí a části předmětu umístěné nad těmito kameny se posunou dolů. Do dalšího kola pak postupíte poté, co se celý předmět odkryje a z obrazovky zmizí všechny kameny.


Ovládání

Myš

Kategorie

logické

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Electricman
Electricman

V této akční bojové hře budete muset zneškodnit všechny své nepřátele.


akční
spuštěno: 3394

přidáno: 26.03.2011
hodnocení: 0%

Gyroball
Gyroball

Pomocí šipek korigujte otáčející se kouli a dojeďte s ní až do cíle.


plošinovky
spuštěno: 3383

přidáno: 05.03.2011
hodnocení: 0%

Franks Adventure
Franks Adventure

U všech hráčů velice oblíbený simulátor reálného života.


adventury
spuštěno: 3901

přidáno: 30.03.2011
hodnocení: 88%

novinky






GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.