Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

Super Mario Flash


Spustit hru!

Spuštěno: 3993 ×

Hodnocení: 85%

Popis hry

Super Mario Flash Dnes jsme vám na web servírovali samé legendy. Další z nich je Super Mario Flash. Opět si myslím, že není třeba tuto kultovní skákačku dál popisovat. Zkrátka užijte si ji a zavzpomínejte.


Ovládání

Šipky - pohyb, A - skok, S - dlouhý skok, Mezerník - pauza

Kategorie

skákačky

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Anticristum
Anticristum

Dobro nebo zlo? Vítězství či porážka? Vyberte si!


strategické
spuštěno: 3986

přidáno: 26.03.2011
hodnocení: 100%

Kung Fu Fighter
Kung Fu Fighter

Další klasická bojová hra, jenž se inspirovala filmem Kung Fu Ruch.


akční
spuštěno: 4010

přidáno: 14.02.2011
hodnocení: 100%

Sudoku Original
Sudoku Original

Známá a oblíbená logická hra Sudoku. Zahrajte si ji i v prohlížeči.


logické
spuštěno: 3985

přidáno: 26.02.2011
hodnocení: 0%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.