Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

Dragon Quest

vyhledávání her
všechny kategorie

Hitman

gamesource.cz

návštěvnost

TOPlist

Doporučujeme

Vysmatej.cz vám přináší nejlepší vtipy, meme obrázky a další super zábavu!

Zahraj si další superhry úplně zadarmo na Hernibox.cz

GeekShirts

Online hry zdarma

betathome Zkuste hernu PokerStars!

Doporučujeme

Zahrajte si i s dávkou napětí

Proč jsou kasinové hry lepší, než ty klasické?

TOP 3 hry

Nestárnoucí klasiky

Hrací automaty

facebook
Spustit hru!

Spuštěno: 1350 ×

Hodnocení: 0%

Popis hry

Dragon Quest Logická skákačka jménem Dragon Quest Vás přenese do minulosti, kde budete sledovat příběh dvou hlavních hrdinů. Jako chrabrý rytíř neznáte strach a tak, když Vám unesou vašeho koně, vydáte se ho hledat a najít. Vašeho oře Vám unesl červený drak a Vám nezbývá než se jako odhodlaný rytíř v plné zbroji vydat koně zachránit. Cesta to bude ovšem velice trnitá a plná nástrah. V online hře Dragon Quest musíte projít nebezpečným hradem a vypořádat se všemi nástrahami, které tam na Vás čekají. Na začátku každého kola vyhodnoťte situaci na hrací ploše a až poté podnikejte další kroky. V každém kole musíte sebrat klíč a doputovat k dřevěné bráně, která se Vám díky tomu otevřela a znamená pro vás vstup do dalšího kola hry Dragon Quest. Pokud Vás tato hra bavila, náš herní portál GameSource.cz nabízí i jiné online hry ze sekce skákací, například Raider 2 nebo Mario World Monolith 3.


Ovládání

Šipky - pohyb, X - útok, C - skok

Kategorie

skákačky

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Red Riot
Red Riot

Staňte se superhrdinou a postavte se proti tyranské vládě.


akční
spuštěno: 983

přidáno: 13.12.2010
hodnocení: 87%

International Karate Plus
International Karate Plus

Zahrajte si tento hit, který po vydání v roce 1988 sklízel obrovské úspěchy.


akční
spuštěno: 974

přidáno: 02.02.2011
hodnocení: 0%

Crunchball 3000
Crunchball 3000

Poražte houževnatého soupeře v americkém fotbalu budoucnosti.


sportovní
spuštěno: 919

přidáno: 16.12.2010
hodnocení: 86%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.